Komanda

Daiga Koļesņičenko

pamatskolas “Preiļu Brīvā skola” direktore

Tikai laimīgs un piepildīts cilvēks spēj otru iedvesmot un būt ceļa rādītājs bērniem. Ieelpo. Sajūti. Dziedi!

preilubrivaskola@gmail.com / 26 058 217

Ingūna Zīmele

Biedrības “Preiļi izglītotai Latvijai” valdes prieksšēdētāja

Cilvēks, kuram nekad nav bijis vienalga un šajā dzīvē noteikti arī nebūs. Savas vietas patriote. Vēlas visus latgaliešus aicināt apzināties Latgales burvību, savas saknes un savu atbildību. Īsts latgalietis dzīvo Latgalē!

Jana Jakovļeva

Mazās personības-1 audzinātāja

Anna Kivriņa

Mazās personības-2 audzinātāja

“Esiet ātri, kad ir vērts būt ātriem, un esiet lēni, kad vajadzīgs lēnums. Mēģiniet dzīvot tempā, ko mūziķi dēvē par tempo giusto – īsto ātrumu.”
Karls Onorē
Iet uz rezultātu, izbaudīt procesu, piebremzēt, kad vajadzīgs un būt klātesošiem.

Kristīne Bambāne – Sadavska

Mazās personības-3 audzinātāja

Liāna Lepere

auklīte

Inga Reinfelde

Praktiskā psiholoģe

Liene Vilcāne

Montessori pedagogs (ilgstoša prombūtne)

Caur dabu atgūstu līdzsvaru, apbrīnoju to, vēroju, cienu, sajūsminos un mīlu. Ar bērniem- līdzīgi- vēroju, sajūsminos, cienu un mīlu. Esmu pateicīga par šo iespēju būt līdzās un blakus.

Mārtiņš Vilcāns

Vispārējās pamatizglītības skolotājs (sports un sociālās zinības), Vides reģionālā resursu centra brīvdabas pedagoģijas metožu izstrādātājs un ieviesējs

Kopā ar bērniem caur kustību un dabu izzinu apkārtējo pasauli. Aizraujos ar permakultūru. Cenšos visu atstāt labāku nekā to saņēmu.

Kristiāna Erte (ilgstoša prombūtne)

5-6 gadi saimītes “Mazās personības” audzinātāja

Dace Žihare

Klases audzinātāja 1.-2.klašu saimē un logopēds

Imants Ziedonis kādreiz ir teicis: “..Tādas lielas laimes nemaz nav.. Ir tikai tādas mazas laimītes..”
Tās mazās laimītes bērni saskata ik dienu, ik mirkli! Viņus pārsteidz viss! Tas arī ir mans moto – nepazaudēt bērnu sevī un priecāties par vismazāko nieciņu, jo tas padara pelēko ikdienu krāsainu!

Sanita Šuķe – Rasima

sākumizglītības skolotāja, klases audzinātāja 3.-4.klases saimei, pamatizglītības (1.-6.kl.) skolotāja pagarinātās dienas grupas skolotāja, interešu izglītības skolotāja

Joprojām man aktuāli ir Renē Dekarta vārdi “Ja es domāju, tātad es esmu!”. Un BŪT dzīvē ir vissvarīgākā lieta- būt klātesamībā, būt sadraudzībā, būt piederībā. Lai izdodas!

Oļegs Koļesņičenko

Mūzikas skolotājs

Aija Vanaga

Klases audzinātāja 5.-6.klasei, pamatizglītības (1.-6.kl.) skolotāja, mācību daļas vadītāja

Personība. Katra bērna dotības un prasmes. Cītīgs darbs un viegla ļaušanās. Mācīšanās ir abi. Burvīga tā ir brīžos, kad caur spēli un aktīvu darbību mēs kopā sasniedzam zināšanu apguves mērķi. Pasaules mainība, tās dažādība ir burvīga un bailīga. Mums ir jāsniedz bērniem visi iespējamie instrumenti, lai mācīšanās kļūtu par patīkamu un aizraujošu viņu visas dzīves procesu. Iemācīties mācīties, izprast mācīšanās jēgu.

Anda Bogdanova

pavāre un ēdnīcas vadītāja

Ēdiena gatavošana ir mana sirdslieta nu jau 35 gadus. Esmu atvērta uzzināt jauno, interesanto un veselīgo ēdienu gatavošanas pasaulē.

Olga Romanovska

pavāra palīgs