Komanda

Daiga Koļesņičenko

pamatskolas “Preiļu Brīvā skola” direktore

Tikai laimīgs un piepildīts cilvēks spēj otru iedvesmot un būt ceļa rādītājs bērniem. Ieelpo. Sajūti. Dziedi!

preilubrivaskola@gmail.com / 26 058 217

Ingūna Zīmele

Cilvēks, kuram nekad nav bijis vienalga un šajā dzīvē noteikti arī nebūs. Savas vietas patriote. Vēlas visus latgaliešus aicināt apzināties Latgales burvību, savas saknes un savu atbildību. Īsts latgalietis dzīvo Latgalē!

Sandra Zdanovska

Mazās personības-2 audzinātāja

Diāna Podajurova – Pilskalne

Mazās personības audzinātāja

Radošu ideju īstenotāja, pacietības un mīļuma burve.

Liāna Bogdanova

auklīte

Liene Vilcāne

1.-2. un 3.-4. klases audzinātāja

Montessori pedagogs

Biedrības “Preiļi izglītotai Latvijai” valdes prieksšēdētāja

Caur dabu atgūstu līdzsvaru, apbrīnoju to, vēroju, cienu, sajūsminos un mīlu. Ar bērniem- līdzīgi- vēroju, sajūsminos, cienu un mīlu. Esmu pateicīga par šo iespēju būt līdzās un blakus.

Mārtiņš Vilcāns

5.-6.klases audzinātājs

Vispārējās pamatizglītības skolotājs (sports un sociālās zinības),  brīvdabas pedagoģijas metožu izstrādātājs un ieviesējs

Kopā ar bērniem caur kustību un dabu izzinu apkārtējo pasauli. Aizraujos ar permakultūru. Cenšos visu atstāt labāku nekā to saņēmu.

Kristiāna Erte (ilgstoša prombūtne)

“Mazās personības” audzinātāja

Sanita Šuķe – Rasima

latviešu valodas un literatūras skolotāja

Joprojām man aktuāli ir Renē Dekarta vārdi “Ja es domāju, tātad es esmu!”. Un BŪT dzīvē ir vissvarīgākā lieta- būt klātesamībā, būt sadraudzībā, būt piederībā. Lai izdodas!

Oļegs Koļesņičenko

Mūzikas skolotājs

Mūzikā ienes instrumentu skaņas, kopā ar bērniem darbojas Preiļi Brīvās skolas instrumentu studijā. Bieži multimākslinieks.

Aija Vanaga

matemātikas, vizuālās mākslas, dizaina un tehnoloģiju, datorikas skolotāja

Personība. Katra bērna dotības un prasmes. Cītīgs darbs un viegla ļaušanās. Mācīšanās ir abi. Burvīga tā ir brīžos, kad caur spēli un aktīvu darbību mēs kopā sasniedzam zināšanu apguves mērķi. Pasaules mainība, tās dažādība ir burvīga un bailīga. Mums ir jāsniedz bērniem visi iespējamie instrumenti, lai mācīšanās kļūtu par patīkamu un aizraujošu viņu visas dzīves procesu. Iemācīties mācīties, izprast mācīšanās jēgu.

Kristīna Mežiniece

Angļu valodas skolotāja

Līga Klauža

Dabaszinību skolotāja

Magnēts, kas pievelk bērnus, kļūst par uzticības personu un sniedz plašas un neatsveramas dabaszinātņu prasmes un zināšanas.

Iveta Žihare

auklīte

Anda Bogdanova

pavāre un ēdnīcas vadītāja

Ēdiena gatavošana ir mana sirdslieta nu jau 35 gadus. Esmu atvērta uzzināt jauno, interesanto un veselīgo ēdienu gatavošanas pasaulē.

Svetlana Kozule

skolas labais gariņš

Iepriecina visus un katru, rūpējas un sniedz burvīgu mājas sajūtu!

Olga Semjonova

skolas labais gariņš