Rēzekne

Esiet sveicināti, domubiedri, Rēzeknē!

Esam priecīgi paziņot, ka Preiļu Brīvā skola ar 2022.gada janvāri atver savu pirmo filiāli pirmsskolas vecuma bērniem Rēzeknē.

Preiļu Brīvā skola darbojas jau 6 gadus. Esam bijuši neskaitāmās apmācībās, guvuši teorētisku un praktisku pieredzi gan Latvijā, gan ārzemēs. Mēs aizvien meklējam un vienmēr meklēsim vislabākos un piemērotākos risinājumus un pieejas bērnu mūsdienīgai izglītībai, tomēr galvenie stūrakmeņi ir palikuši nemainīgi: brīvība, izvēle un atbildība. Pirmsskolas laiks ir pats būtiskākais personības attīstībā, tāpēc cieņpilna attieksme, vide un atmosfēra, sarunas ar vecākiem, dažādas mācību pieejas (Montesori, Valdorfs, brīvdaba) rada izcilu pamatu, lai bērns būtu gatavs skolai un turpmākajai dzīvei, un mēs kā pieaugušie tam jēgpilni palīdzētu.

Mūsu piedāvājums:

• grupas ne lielākas par 12 bērniem katrā;
  • drošu, modernu, gaumīgu, mājīgu, attīstošu vidi;
  • nepārtrauktu 2 audzinātāju klātbūtni grupā;
  • būšanu ārā jebkuros laika apstākļos;
  • audzinātājus, kas ir ar misijas apziņu, ka dzīvē jāstrādā ar bērniem;
  • individuālu attieksmi katrai ģimenei;
  • draudzīgu un saprotošu vidi tiem, kuri vēlas izprast savus bērnus, piedalīties viņu izglītošanā, augt paši;
  • mūziku, sportu atbilstoši vecumam;
  • psihologa atbalstu;
  • ģimeņu tikšanās augustā, septembrī, oktobrī, kuru laikā stāstīsim par skolas filozofiju, attīstības redzējumu, darba metodēm, organizatoriskiem jautājumiem u.c. aktuālām tēmām.

Ir iespēja pieteikties 3 grupās:

1,5-2 gadi;

3-4 gadi;

5-6 gadi

Vairāk par mūsu vērtībām, skatījumu uz izglītību, aktivitātēm un darbošanos var meklēt mājas lapā: preilubrivaskola.lv vai sekot līdzi Facebook vietnē: https://www.facebook.com/PreiliLatvijai, kā arī apmeklējot skolu Preiļos.

Tālrunis saziņai: 26473636 Ilona (skolas direktore) vai 29475597 Ingūna (valdes pr-ja)

AKTUĀLI!

Meklējam jaukas, sirsnīgas, pārmaiņām atvērtas esošas vai topošas audzinātājas/audzinātājus, kuri, savukārt, meklē ļoti atbildīgu un interesantu darbu un darba vidi; gatavi nepārtrauktiem izaicinājumiem; ciena un izprot bērnu vajadzības; gatavi mācīties.

Lai mums visiem saslēdzas!!!